Framesi

Framesi

Společnost Framesi byla založena v roce 1945 v Miláně, svoji  činnost již od počátku zaměřila na kvalitu. Výzkumné laboratoře  Framesi uplatňují nejnovější  technologie a kontrola kvality je jednou z priorit značky. Pro optimalizaci  výroby se navazují konzultační vztahy a spolupráce s mezinárodními vědeckými ústavy a s italskými univerzitami.

Framesi ve světě

V současnosti Framesi distribuuje do více než  80 zemí světa přes 200 druhů  výrobků. K mezinárodní distribuční síti se přidružují výrobní jednotky nejvyšší  kvality ve Spojených státech amerických, v Argentíně, Portugalsku, Jordánsku, Turecku, Tunisku, Jižní Africe, Izraeli, Sýrii a Tchaj-vanu.

Italian Style

Skupina složená z vlasových stylistů, módních návrhářů, chemiků, sociologů, psychologů, lékařů, maskérů, marketingových a komerčních expertů, kteří se zaobírají realizací u kolekcí módy vlasů pret-a`-porter v jedné linii s oblečením a líčením. Italian Style Framesi za rok uvede 4 vlasové kolekce: na jaro/léto 2 kolekce – Italian Style Framesi a Italian Style Energy. Na  podzim/zimu 2 kolekce – Italian Style Framesi a Italian Style Energy. Kolekce s názvem Italian Style Framesi přináší  módu spíše elegantní, kolekce Italian Style Energy módu více energickou, odvážnou.